Är du 25 år eller äldre?

pernod-ricard-sweden.se innehåller information om alkoholhaltig dryck och riktar sig till dig som fyllt 25 år. Genom att fortsätta godkänner du också våra användarvillkor, vår sekretesspolicy (Privacy Policy) och cookie policy.

Denna hemsida ägs av Pernod Ricard Sweden, Marieviksvägen 19a, Stockholm. Hemsidan får bara besökas av personer som är 25 år eller äldre. Pernod Ricard Sweden uppmuntrar alla besökare att njuta av våra produkter på ett ansvarsfullt sätt. 

pernod-logo

Kontakt oss

Kontakt.jpg

Pernod Ricard Norway AS

Fridtjof Nansens vei 17 N-0369 Oslo

Postboks 5219 Majorstuen N-0303 Oslo

Telefon: +47 22 93 30 00
E-post: post@pernod-ricard-norway.com

Marketing Director
Mikkel Olsson
mikkel.olsson@pernod-ricard.com
Tel: +47 484 02 931

Portfolio Manager Premium Brands
Tina Aimèe Stangnes
tina.stangnes@pernod-ricard.com
Tel: +47 937 88 431

Portfolio Manager Prestige Brands
Mia K. Dalseng
mia.dalseng@pernod-ricard.com
Tel: +47 998 71 818 

Portfolio Manager Wine 
Espen Schulerud Søland
espen.soland@pernod-ricard.com
Tel: +47 908 49 860

Portfolio Manager Prestige Temp. 
Knut Skoglund
knut.skoglund@pernod-ricard.com
Tel: +47 911 61 778

Brand Activation Manager
Marit Brønn
marit.bronn@pernod-ricard.com
Tel: +47 909 15 606

Sales Director
Kenneth W. Nilsen
kenneth.nilsen@pernod-ricard.com
Tel: +47 905 45 421

Area Manager (Oslo Vest og Akershus Nord)
Sverre Brekne
sverre.brekne@pernod-ricard.com
Tel: +47 488 94 520

Area Manager (Oslo Øst // Akershus Sør og Østfold)
Raul Grechi
raul.grechi@pernod-ricard.com
Tel: +47 928 83 388

Area Manager (Sør – og Østlandet)
Rune Ødegård
rune.odegard@pernod-ricard.com
Tel: +47 920 22 001

Area Manager (Vestlandet, Midt- og Nord-Norge + Svalbard)
Andre Falck
andre.falck@pernod-ricard.com
Tel: +47 410 09 705

HR-kontakt
Eva Georgiado / Linnea Falsen
eva.georgiado@pernod-ricard.com / linnea.falsen@pernod-ricard.com
Tel:+46 (0) 73-144 0320 / +46 (0) 73-959 9788